MFR-25FRFPN931K
MFR.Part #
MFR-25FRFPN931K
JLCPCB Part #
C1749255
Description
-55℃~+155℃ 250mW 931kΩ Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D2.4xL6.3mm Through Hole Resistors ROHS