RT0805CRD076K04L
MFR.Part #
RT0805CRD076K04L
JLCPCB Part #
C4227321
Description
-55℃~+155℃ 125mW 6.04kΩ Thin Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS