MFR-25FTE52-23R7
MFR.Part #
MFR-25FTE52-23R7
JLCPCB Part #
C1371777
Description
-55℃~+155℃ 23.7Ω 250mW Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D2.4xL6.3mm Through Hole Resistors ROHS