RT0805CRD073R24L
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
RT0805CRD073R24L
JLCPCB Part #
C4005460
Package
0805
Description
-55℃~+155℃ 125mW 3.24Ω Thin Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS