RT0805CRD07360RL
MFR.Part #
RT0805CRD07360RL
JLCPCB Part #
C4230680
Description
-55℃~+155℃ 125mW 360Ω Thin Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS