MFP1WSBRD52-938R
MFR.Part #
MFP1WSBRD52-938R
JLCPCB Part #
C3566151
Description
-55℃~+155℃ 1W 938Ω Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 插件,D3.3xL9mm Through Hole Resistors ROHS