RT0805CRD0734KL
MFR.Part #
RT0805CRD0734KL
JLCPCB Part #
C4311502
Description
-55℃~+155℃ 125mW 34kΩ Thin Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS