RC2512FK-7W7R5L
MFR.Part #
RC2512FK-7W7R5L
JLCPCB Part #
C5843126
Description
-55℃~+155℃ 2W 7.5Ω Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS