RT0805CRD0713RL
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
RT0805CRD0713RL
JLCPCB Part #
C2142289
Package
0805
Description
-55℃~+155℃ 125mW 13Ω 150V Thin Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS