RT0805CRE07210KL
MFR.Part #
RT0805CRE07210KL
JLCPCB Part #
C3992257
Description
-55℃~+155℃ 125mW 210kΩ Thin Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS