RT0805CRC07301RL
MFR.Part #
RT0805CRC07301RL
JLCPCB Part #
C2138791
Description
-55℃~+155℃ 125mW 150V 301Ω Thin Film Resistor ±0.25% ±15ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS