MFR25SFRE52-12K1
MFR.Part #
MFR25SFRE52-12K1
JLCPCB Part #
C1743713
Description
-55℃~+155℃ 12.1kΩ 250mW Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D1.9xL3.4mm Through Hole Resistors ROHS