RC0603FR-07332KP
MFR.Part #
RC0603FR-07332KP
JLCPCB Part #
C7037873
Description
-55℃~+155℃ 100mW 332kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS