RT0805CRB072K7L
MFR.Part #
RT0805CRB072K7L
JLCPCB Part #
C4261939
Description
-55℃~+155℃ 125mW 2.7kΩ Thin Film Resistor ±0.25% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS