RT0805CRB0716R5L
MFR.Part #
RT0805CRB0716R5L
JLCPCB Part #
C4332722
Description
-55℃~+155℃ 125mW 16.5Ω Thin Film Resistor ±0.25% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS