AA0603JR-078K2L
MFR.Part #
AA0603JR-078K2L
JLCPCB Part #
C2113729
Description
-55℃~+155℃ 100mW 75V 8.2kΩ Thick Film Resistor ±150ppm/℃ ±5% 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS