RT0805BRE07825KL
MFR.Part #
RT0805BRE07825KL
JLCPCB Part #
C868215
Description
-55℃~+155℃ 125mW 825kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS