RT0805BRE07806RL
MFR.Part #
RT0805BRE07806RL
JLCPCB Part #
C868211
Description
-55℃~+155℃ 125mW 806Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS