SR0805MR-079K1L
MFR.Part #
SR0805MR-079K1L
JLCPCB Part #
C3927056
Description
-55℃~+155℃ 125mW 9.1kΩ Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±20% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS