RT0805BRE0732R4L
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
RT0805BRE0732R4L
JLCPCB Part #
C865988
Package
0805
Description
-55℃~+155℃ 125mW 32.4Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS