AC1206FR-073M32L
MFR.Part #
AC1206FR-073M32L
JLCPCB Part #
C229612
Description
-55℃~+155℃ 200V 250mW 3.32MΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS