RT0805BRE0727K4L
MFR.Part #
RT0805BRE0727K4L
JLCPCB Part #
C865937
Description
-55℃~+155℃ 125mW 27.4kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS