RSF300JT-91-82K
MFR.Part #
RSF300JT-91-82K
JLCPCB Part #
C1396119
Description
-55℃~+155℃ 3W 82kΩ Metal Film Resistors ±300ppm/℃ ±5% 插件,D8.5xL24.5mm Through Hole Resistors ROHS