RT0805BRE0721K5L
MFR.Part #
RT0805BRE0721K5L
JLCPCB Part #
C706267
Description
-55℃~+155℃ 125mW 150V 21.5kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS