FMP100FTF52-1R78
MFR.Part #
FMP100FTF52-1R78
JLCPCB Part #
C20160164
Description
-55℃~+155℃ 1.78Ω 1W Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ Plugin,D2.4xL6.3mm Through Hole Resistors ROHS