RT0805BRE0710K01L
MFR.Part #
RT0805BRE0710K01L
JLCPCB Part #
C865731
Description
-55℃~+155℃ 10.01kΩ 125mW Thin Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS