RC0603DR-071K05L
MFR.Part #
RC0603DR-071K05L
JLCPCB Part #
C858882
Description
-55℃~+155℃ 1.05kΩ 100mW 75V Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS