RT0805BRD077K68L
MFR.Part #
RT0805BRD077K68L
JLCPCB Part #
C865656
Description
-55℃~+155℃ 125mW 150V 7.68kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS