AHA50AFB-5K76
MFR.Part #
AHA50AFB-5K76
JLCPCB Part #
C5583284
Description
5.76kΩ 50W Wirewound Resistor ±1% ±200ppm/℃ 插件 Aluminum Case/Porcelain Tube Resistance ROHS