RT0805BRD07787KL
MFR.Part #
RT0805BRD07787KL
JLCPCB Part #
C865648
Description
-55℃~+155℃ 125mW 150V 787kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS