RT0805BRD076R04L
MFR.Part #
RT0805BRD076R04L
JLCPCB Part #
C865630
Description
-55℃~+155℃ 125mW 6.04Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS