RT0603FRD07220RL
MFR.Part #
RT0603FRD07220RL
JLCPCB Part #
C863365
Description
-55℃~+155℃ 100mW 220Ω 75V Thin Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS