MFR200FBE73-3K32
MFR.Part #
MFR200FBE73-3K32
JLCPCB Part #
C1390656
Description
-55℃~+155℃ 2W 3.32kΩ Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D5xL15.5mm Through Hole Resistors ROHS