RT0805BRD073R92L
MFR.Part #
RT0805BRD073R92L
JLCPCB Part #
C6668875
Description
-55℃~+155℃ 125mW 3.92Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS