AC0201FR-0743RL
MFR.Part #
AC0201FR-0743RL
JLCPCB Part #
C226550
Description
-55℃~+155℃ 25V 43Ω 50mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS