RT0805BRD07274KL
MFR.Part #
RT0805BRD07274KL
JLCPCB Part #
C865344
Description
-55℃~+155℃ 125mW 150V 274kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS