RT0805BRD071M1L
MFR.Part #
RT0805BRD071M1L
JLCPCB Part #
C136925
Description
-55℃~+155℃ 1.1MΩ 125mW 150V Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS