AC1210FR-0773R2L
MFR.Part #
AC1210FR-0773R2L
JLCPCB Part #
C4204050
Description
-55℃~+155℃ 500mW 73.2Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS