RT0805BRD0712R1L
MFR.Part #
RT0805BRD0712R1L
JLCPCB Part #
C865173
Description
-55℃~+155℃ 12.1Ω 125mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS