MFP200BRD52-10K
MFR.Part #
MFP200BRD52-10K
JLCPCB Part #
C1798373
Description
-55℃~+155℃ 10kΩ 2W Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 插件,D5xL15.5mm Through Hole Resistors ROHS