RT0805BRD07127RL
MFR.Part #
RT0805BRD07127RL
JLCPCB Part #
C865168
Description
-55℃~+155℃ 125mW 127Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS