MF0204FRE52-9K76
MFR.Part #
MF0204FRE52-9K76
JLCPCB Part #
C1747929
Package
Plugin,D1.9xL3.4mm
Description
-55℃~+155℃ 400mW 9.76kΩ Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D1.9xL3.4mm Through Hole Resistors ROHS