RT0805BRD07110RL
MFR.Part #
RT0805BRD07110RL
JLCPCB Part #
C706211
Description
-55℃~+155℃ 110Ω 125mW 150V Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS