AT0805DRE0729R4L
MFR.Part #
AT0805DRE0729R4L
JLCPCB Part #
C2114643
Description
-55℃~+155℃ 125mW 150V 29.4Ω Thin Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS