RT0805BRD0710K1L
MFR.Part #
RT0805BRD0710K1L
JLCPCB Part #
C865133
Description
-55℃~+155℃ 10.1kΩ 125mW 150V Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS