RT0805BRC079K53L
MFR.Part #
RT0805BRC079K53L
JLCPCB Part #
C865124
Description
-55℃~+155℃ 125mW 9.53kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±15ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS