AHA500JB-1R5
MFR.Part #
AHA500JB-1R5
JLCPCB Part #
C1567977
Description
1.5Ω 5W Wirewound Resistor ±200ppm/℃ ±5% 插件 Aluminum Case/Porcelain Tube Resistance ROHS