RT0805BRC0795K3L
MFR.Part #
RT0805BRC0795K3L
JLCPCB Part #
C865116
Description
-55℃~+155℃ 125mW 95.3kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±15ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS