RT0805BRC0782RL
MFR.Part #
RT0805BRC0782RL
JLCPCB Part #
C865090
Description
-55℃~+155℃ 125mW 82Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±15ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS