RL0603FR-070R953L
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
RL0603FR-070R953L
JLCPCB Part #
C20164895
Package
0603
Description
-55℃~+155℃ 100mW 953mΩ Thick Film Resistor ±1% ±300ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS